Zákaznícky servis

Hotline: +421 221 201 135

Prevádzková doba: Po – Pia: 09:00 – 18:00 Emailinfo@zasielkovna.sk

Obchod a pobočky

Obchod

Email: obchod@zasielkovna.sk

Pobočky

Email: partneri@zasielkovna.sk

Fakturácia a reklamácie

Finančné a účtovné otázky

Email: fakturacia@zasielkovna.sk

Reklamácia služieb

Email: reklamacie@zasielkovna.sk

IT podpora, grafika a marketing

Technická podpora

Email: technicka.podpora@zasielkovna.sk

Grafika a marketing

Email: grafika@zasielkovna.sk

Vedenie spoločnosti

Petr Sochora

Výkonný riaditeľ

Email: petr.sochora@zasielkovna.sk

Fakturačné adresy

Slovenská republika

Fakturačná adresa: Zásielkovňa s. r. o. Šustekova 3697/49 851 04 Bratislava

Korešpondenčná adresa: Zásielkovňa s. r. o. Kopčianska 39 85101 Bratislava

Spoločnosť zapísaná: v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: s.r.o., vložka číslo: 105158/B

IČ: 48136999

DIČ: SK2120099014

Bankové spojenie €: 2500940962/8330 – vedený u Fio banka, a.s

IBAN: SK94 8330 000­0 0025 0094 0­962

BIC kód/SWIFT: FIOZSKBA

E-mail: bratislava@zasielkovna.sk

Web: www.zasielkovna.sk

Česká republika

Fakturačná a korešpondenčná adresa: Zásilkovna s.r.o. Ocelářská 392/9 190 00 Praha 9

Spoločnosť zapísaná: v obchodním rejstříku, vedenom Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 139387

IČ: 28408306

DIČ: CZ28408306

Bankové spojenie (CZK): 2500102344/2010  – vedený u Fio banka, a.s

IBAN: CZ59201000000­02500102344

BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX

E-mail: praha@zasilkovna.cz

Web: www.zasilkovna.cz

Nemecká spolková republika

Bankové spojenie €: 4559032609 – vedený u Volksbank Löbau-Zittau eG

IBAN: DE40 8559 010­0 4559 0326 09

BIC kód/SWIFT: GENODEF1NGS

Maďarská republika

Bankové spojenie (HUF): 11737076–20060329, OTP Észak-dunántúli r., Mosonmóvá

IBAN: HU58117370762­006032900000000

BIC kód/SWIFT: OTPVHUHB

Poľsko

Bankové spojenie (PLN): 1000009030422159 / 10501083

IBAN: PL 98 1050 1083 1­000 0090 3042 2159, ING BANK

BIC kód/SWIFT: INGBPLPW

Rakúsko

Bankové spojenie €: 44946390000, VOLKSBANK NIEDERÖSTERRE­ICH AG;;

BLZ (bankové číslo): 40170

IBAN: AT30471504494­6390000

BIC kód/SWIFT: VBOEATWWNOM