Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

Prečo eshopy volia Zásielkovňu?

Nízke ceny

S nami získavate nie len cenovo výhodné zasielanie (už od 1,65 EUR), ale aj ďalšie služby v cene.

Široká sieť výdajných miest

Prevádzkujeme 7929 výdajných miest na Slovensku, v Česku, Maďarsku a Rumunsku. Na Slovensku a v ČR sme dokonca vo všetkých mestách nad 5 tis. obyvateľov.

Podanie na všetkých výdajných miestach

Čas podaja si nemusíte nahlasovať, stačí si pozrieť otváracie doby výdajného miesta (Z-POINT-u). Pre lehotu dopravy odporúčame si zistiť, kedy kuriér vyzdvihuje zásielky.

Doručovanie do zahraničia

Váš tovar jednoducho dostaneme aj za hranice SR, bez bariér a ďalších nákladov. Nemusíte zložito implementovať rozhrania všetkých dopravcov, s nami Vám stačí jeden systém, jedno napojenie a jeden štítok.

Expresné večerné rozvozy

Po Bratislave, Prahe, Brne a Ostrave prevádzkujeme večerné rozvozy. Adresátom zásielku doručíme ešte v ten istý deň od 18.00 do 22.00 hod.

Poradenstvo

Okopírovaním slovenského modelu v zahraničí neuspejete. Preto sa s Vami radi podelíme o bohaté skúsenosti zo zahraničia. Poradíme Vám, kde fungujú aké platobné metódy, na čo sú zákazníci v daných krajinách zvyknutí, čoho sa vyvarovať. Poradíme so zakladaním firiem, bankových účtov, s legislatívou, s marketingovou či vstupnou analýzou.

Jednoduchá implementácia

Máme pripravené balíčky pre 99 % eshopových riešení používaných v SR. Hĺbka implementácie je na Vás, vieme zabezpečiť aj plne automatizované podania alebo prepojenia do informačného systému a účtovníctva. Máte riešenie napísané na mieru? Žiadny problém, Zásielkovňu dokážeme napojiť doslova na čokoľvek behom niekoľkých týždňov. V prípade potreby pre Vás radi pridáme špecifické funkcie ako dopravu na vlastnú predajňu alebo iné zasielateľské spoločnosti.

Telefonická hotline

Pokiaľ Vaši zákazníci potrebujú poradiť s vyzdvihnutím zásielky alebo s reklamáciou, naši operátori sú im k dispozícii. A keby ste s nami potrebovali čokoľvek prebrať Vy, spojíme Vás prednostne priamo s naším špecialistom.

Pomôžeme Vám rásť

Chceme byť predovšetkým Vašimi partnermi. Nikto pre nás nie je príliš malý a Váš rast je aj v našom záujme.