Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

Zásielky do zahraničia za najlepšie ceny!

« Zpět na úvod

Prečo eshopy volia Zásielkovňu?

Nízke ceny

S nami získavate nie len cenovo výhodné zasielanie (už od 1,50 EUR), ale aj ďalšie služby v cene.

Široká sieť pobočiek

Prevádzkujeme 2303 výdajných miest na Slovensku, v Česku, Maďarsku a Rumunsku. Na Slovensku a v ČR sme dokonca vo všetkých mestách nad 5 tis. obyvateľov.

Podanie na všetkých pobočkách

Väčšina našich pobočiek je určených ako na výdaj tak k podaniu zásielok. Ak posielate pravidelne 12 a viac zásielok denne, môžeme si ich vyzdvihnúť priamo u Vás.

Doručovanie do zahraničia

Váš tovar jednoducho dostaneme aj za hranice SR, bez bariér a ďalších nákladov. Nemusíte zložito implementovať rozhrania všetkých dopravcov, s nami Vám stačí jeden systém, jedno napojenie a jeden štítok.

Expresné večerné rozvozy

Po Bratislave, Prahe, Brne a Ostrave prevádzkujeme večerné rozvozy. Adresátom zásielku doručíme ešte ten istý deň od 18 do 22 hodín!

Poradenstvo

Okopírovaním slovenského modelu v zahraničí neuspejete. Preto sa s Vami radi podelíme o bohaté skúsenosti zo zahraničia. Poradíme Vám, kde fungujú aké platobné metódy, na čo sú zákazníci v daných krajinách zvyknutí, čoho sa vyvarovať. Poradíme so zakladaním firiem, bankových účtov, s legislatívou, s marketingovou či vstupnou analýzou.

Jednoduchá implementácia

Máme pripravené balíčky pre 99 % eshopových riešení používaných v SR. Hĺbka implementácie je na Vás, vieme zabezpečiť aj plne automatizované podania alebo prepojenia do informačného systému a účtovníctva. Máte riešenie napísané na mieru? Žiadny problém, Zásielkovňu dokážeme napojiť doslova na čokoľvek behom niekoľkých týždňov! Radi tiež pre Vás môžeme pridať špecifické funkcie ako dopravu na vlastnú predajňu alebo iné zasielateľské spoločnosti.

Telefonická hotline

Pokiaľ Vaši zákazníci potrebujú poradiť s vyzdvihnutím zásielky alebo s reklamáciou, naši operátori sú im k dispozícií. A keby ste s nami potrebovali čokoľvek prebrať vy, spojíme Vás prednostne priamo s naším špecialistom.

Pomôžeme Vám rásť

Chceme byť predovšetkým Vašimi partnermi. Nikto pre nás nie je príliš malý a Váš rast je aj v našom záujme!