Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

Celkový počet pobočiek

2114

Počet zapojených eshopov

18 000

Počet krajín pre zasielanie

11

Kontakt pre média

Píšete článok? Potrebujete čísla alebo štatistiky? Radi by ste dostali vyjadrenie? Nie je problém! :) Stačí kontaktovať našu šikovnú kolegyňu Kristínku, ktorá s vami všetko potrebné zariadi :)

Kristína Čambalová email: media@zasielkovna.sk

Zásielkovňa.sk

Najväčšia sieť výdajných miest na Slovensku a v Česku

Zásielkovňa, založená v roku 2010, zaisťuje e-shopom nízkonákladový a efektívny spôsob dopravy tovaru. K dnešnému dňu prepravila takmer 20 miliónov zásielok a spolupracuje s viac ako 18 000 e-shopmi. Ako priekopník franchisingu v logistike sa pyšní sieťou s 2114 výdajnými miestami v strednej a východnej Európe, ktorá stále rastie. Zásielkovňa taktiež ponúka lacnejšie, rýchle a jednoduché doručovanie zásielok na adresu. E-shopy tak môžu posielať svoje zásielky nie len po celom Slovensku a Česku ale taktiež do Maďarska, Rumunska, Talianska, Poľska, Nemecka, Rakúska, Bulharska, Veľkej Británie a na Ukrajinu.

Ďalšie informácie nájdete na www.zasielkovna.sk alebo na www.facebook.com/zasielkovna

Simona Kijonková

Simona Kijonková podniká od roku 2008, najprv v rámci IT firmy, kde sa podieľala na vývoji stovky web disignov a eshopov. Zásielkovňa.sk je jej najúspešnejším projektom v Čechách a na Slovensku, ale venuje sa aj svojej IT firme MYPS s.r.o., ktorá vyvíja webové aplikácie na mieru a zaujíma sa o radu nových, predovšetkým technologických start-upov. Je členkou predstavenstva ADMEZ a členkou revíznej rady PR klubu ČR. Vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Prahe a vo voľných chvíľach, ktoré jej zostávajú, sa venuje trom deťom, športu a cestovaniu.