V období prázdnin môžu nastať dočasné zmeny v otváracích hodinách jednotlivých výdajných miest. Viac informácií o konkrétnych zmenách nájdete v sekcii "pobočky".

Celkový počet pobočiek

1190

Počet zapojených eshopov

10 000

Počet krajín pre zasielanie

7

Zásielkovňa.sk

Najviac výdajných miest na Slovensku a v Česku

Zásielkovňa.sk bola založená v roku 2010. Internetovým obchodom umožňuje nízkonákladový a efektívny spôsob dopravy ich tovaru – zákazník si balík vyzdvihne osobne na vybranom výdajnom mieste. Pridanou hodnotou je možnosť si tovar na pobočke rozbaliť alebo ho podať na reklamáciu. Zásielkovňa.sk tiež ponúka alternatívu k poštovým službám – lacnejšie, rýchle a jednoduché doručovanie zásielok na adresu v SR a podanie na pošty takmer všetkých susedných štátov. Zásielkovňa.sk má aktuálne 1190 pobočiek na Slovensku a v Čechách, kde spolupracuje s viac ako 10 000 eshopmi.

Ďalšie informácie nájdete na www.zasielkovna.sk nebo na www.facebook.com/zasielkovna

Simona Kijonková

Simona Kijonková podniká od roku 2008, najprv v rámci IT firmy, kde sa podieľala na vývoji stovky web disignov a eshopov. Zásielkovňa.sk je jej najúspešnejším projektom v Čechách a na Slovensku, ale venuje sa aj svojej IT firme MYPS s.r.o., ktorá vyvíja webové aplikácie na mieru a zaujíma sa o radu nových, predovšetkým technologických start-upov. Je členkou predstavenstva ADMEZ a členkou revíznej rady PR klubu ČR. Vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Prahe a vo voľných chvíľach, ktoré jej zostávajú, sa venuje trom deťom, športu a cestovaniu