Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

Celkový počet pobočiek

7929

Počet zapojených eshopov

Viac ako 28 000

Počet krajín pre zasielanie

30 krajín

Kontakt pre média

Píšete článok? Potrebujete čísla alebo štatistiky? Radi by ste dostali vyjadrenie? Napíšte vašu požiadavku na media@zasielkovna.sk a my Vám zašleme potrebné informácie.

Zásielkovňa

Najväčšia sieť výdajných miest na Slovensku a v Česku

Zásielkovňa, založená v roku 2010, zaisťuje e-shopom nízkonákladový a efektívny spôsob dopravy tovaru. K dnešnému dňu prepravila takmer 58 miliónov zásielok a spolupracuje s viac ako 28 000 e-shopmi. Ako priekopník franchisingu v logistike sa pyšní sieťou s 7929 výdajnými miestami v strednej a východnej Európe, ktorá stále rastie. Zásielkovňa taktiež ponúka lacnejšie, rýchle a jednoduché doručovanie zásielok na adresu. E-shopy tak môžu posielať svoje zásielky nie len po celom Slovensku a Česku ale taktiež do Maďarska, Rumunska, Talianska, Poľska, Nemecka, Rakúska, Bulharska, Veľkej Británie a na Ukrajinu či do Ruska.

Ďalšie informácie nájdete na www.zasielkovna.sk/eshopy/sluzby alebo na www.facebook.com/zasielkovna

Simona Kijonková

Simona Kijonková podniká od roku 2008, najprv v rámci IT firmy, kde sa podieľala na vývoji stovky web designov a eshopov. Zásielkovňa.sk je jej najúspešnejším projektom v Čechách a na Slovensku, ale venuje sa aj svojej IT firme MYPS s.r.o., ktorá vyvíja webové aplikácie na mieru a zaujíma sa o radu nových, predovšetkým technologických start-upov. Je členkou predstavenstva ADMEZ a členkou revíznej rady PR klubu ČR. Vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Prahe a vo voľných chvíľach, ktoré jej zostávajú, sa venuje trom deťom, športu a cestovaniu.