Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

Doručenie do Vianoc

Aby vaše zásielky dorazili pod stromček včas, odporúčame darčeky objednať na e-shopoch najneskôr v nedeľu 17. decembra. Skontrolujte si tiež, či je tovar dostupný na sklade a či ho môže e-shop expedovať okamžite.

1400 výdajných miest bližšie ako si myslíte

Mnoho zákazníkov nevie, že si k dnešnému dňu môžu vybrať z viac ako 1400 výdajných miest a posielajú si svoje zásielky vždy iba na jednu a tú istú pobočku. Tá ale môže byť počas vianočnej sezóny veľmi preťažená. Preto neváhajte a pozrite sa na mapu našich výdajných miest. Možno sú bližšie, ako si myslíte :)

Zoznam pobočiek

Otváracia doba výdajných miest

Aby ste si mohli svoje zásielky vyzdvihnúť bez stresu a s absolútnym pohodlím, bude mať viac ako 75 % našich výdajných miest otvorené aj v soboty 9. a 16. decembra :) Mnoho z nich bude mať otvorené tiež medzi sviatkami. Preto sa neváhajte pozrieť do zoznamu našich výdajných miest práve na tú vašu obľúbenú pobočku.

Zoznam pobočiek

Deň voľna

Každý potrebuje občas trochu vydýchnuť, opraviť systém alebo si spraviť inventúru. My sme si vybrali piatok 29. decembra, kedy práve z dôvodu údržby systému po náročnej sezóne nebudú fungovať zvozy ani rozvozy zásielok, zákaznícky servis a posielanie dobierok. V ďalších dňoch už ale pofičíme v plnej paráde :)

Predĺženie úložnej doby zásielok

Počas vianočnej sezóny prepravíme až 120 tisíc zásielok denne. Z toho dôvodu môžu byť niektoré výdajné miesta po strop zaplnené zásielkami. Aby sme mohli našu službu dopriať všetkým našim zákazníkom bude od 24. novembra do 24. decembra dočasne pozastavená možnosť predĺženia úložnej doby zásielok. Vaše zásielky tak na výdajných miestach počkajú maximálne 7 dní a potom poputujú späť k odosielateľovi.

Všetkým vám veľmi ďakujeme za pochopenie.

Prevádzková doba zákaznického servisu

Zákaznícky servis vám bude k dispozícii nie len každý deň od 9:00 do 18:00, ale taktiež v soboty 9. a 16. decembra od 10:00 do 14:00.

Prevádzkové informácie

Máte eshop a chcete vedieť viac podrobností o vianočnej prevádzke dep a zvozov? Potom si nenechajte újsť sekciu pre eshopy. 

Prevádzkové informácie

Veselé Vianoce! :)

Všetkým našim zákazníkom prajeme do najbližších dní veľa pohody, pokoja, včasného doručenia, žiadne čakanie v radoch a predovšetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov.

Ďakujeme za vašu priazeň! :)